Loading...

Po troket vjeshta. Ndryshon në mënyrë dramatike moti. Nga temperatura të larta dhe vapë e padurueshme, në reshje të dendura shiu.
Në orët e para të mbrëmjes një shi stuhi shiu e shoqëruar me vetëtima dhe bubullima ka përfshirë Elbasanin dhe periferitë e tij.
Sipas sinoptikanëve, moti i keq ka përfshirë pjesën dërrmuese të vendit dhe reshje do të ketë edhe në qytetet e tjera.

Loading...
Loading...
Loading...