Loading...

Të paktën tre persona kanë humbur jetën pas një sulmi të armatosur në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA).

Mediat vendase dhe zyrtarët njoftuan se si pasojë e një sulmi ndaj një shtëpi në Long Beach ku festohej Halloween, kanë humbur jetën tre persona, ndërsa janë plagosur nëntë të tjerë.

Policia nuk dha informacion për shkaqet e incidentit, por as për personat që dyshohen si autorë të ngjarjes së rëndë.

Loading...
Loading...
Loading...