Loading...

Bardhezinjtë përmbysën rezultatin e ndeshjes së parë në Madrid 2-0, pasi shënuan 3 herë me Ronaldon në Torino duke kthyer gjithcka.

Juventusi dhe Manchester City kualifikohen në fazën tjetër të Champions League pas fitoreve spektakolare mbrëmjen e sotme.

Bardhezinjtë përmbysën rezultatin e ndeshjes së parë në Madrid 2-0, pasi shënuan 3 herë me Ronaldon në Torino duke kthyer gjithcka.

Ndërsa Manchester City shënoi shtatë herë në portën e Shalkes duke kaluar i qetë në cerekfinale.

Loading...
loading...
Loading...