16 C
Tiranë
Wednesday, September 18, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Aksident elbasan

Tage: aksident elbasan

Aksident në Elbasan/ Mjeti bie në kanal pranë Tregut Agroushqimor (Foto)

Aksident automobilistik në Elbasan. Një automjet që qarkullonte në aksin rrugor Elbasan në drejtim të NSHU ka dalë nga rruga dhe më pas...

Përplasen 3 makina në rrugën para bashkisë Elbasan

Një aksident në seri ka ndodhur në rrethrrotullimin e Cërrikut në bulevardin Qemal Stafa pak metra para bashkisë Elbasan. Tre automjete janë përplasur mes...

Aksident në Elbasan/ Këmbësorja merret zvarrë nga makina 20 m në...

Foto ilustruese: Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Një këmbësore është përplasur nga një mjet tip "Volkswagen". Ajo ka pësuar dëmtime të rënda...

Përplasen 3 makina në Elbasan, dy të plagosur

Tri automjete janë përfshirë në një aksident në dalje të qytetit të Elbasanit në aksin e rrugës kombëtare Elbasan –ish-Kombinati Metalurgjik. Në aksident është përfshirë...

Aksident spektakolar në Elbasan. Makina përmbyset në mes të rrugës me...

Një aksident rrugor është riregjistruar në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit gjatë mesditës së sotme. Një autoveturë që dyshohet se qarkullonte...

Aksident i frikshëm në Elbasan, makina i bie me “kokë” malit...

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Elbasan-Librazhd, pranë zonës së ‘Gjahtarit’. Nje makinë është përplasur me...

Aksident tragjik në rrugën Elbasan-Tiranë/ Shuhet familja në aksident, vdes babi,...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesnatë në Tiranë. Nga të dhënat zyrtare të policisë së kryeqytetit mësohet se kanë humbur jetën 4 persona,...

Aksidentohet rëndë fëmija 12-vjeçar në Elbasan. E përplas makina ndërsa ishte...

  Aksident në rrugën Elbasan-Librazhd në afersi te fshatit Mengel. I plagosur është një djalë i moshës rreth 12 vjeç, i cili po kalonte rrugën...

Elbasan/ Makina përplas 12-vjeçarin

Një fëmijë 12 vjeç mbeti i plagosur në një aksident rrugir në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se shtetasi E.P., banues në...

Aksident tek Kryqëzimi i 1 majit në Elbasan. Fordi përplas të...

Aksident tek Kryqëzimi i 1 majit në Elbasan. Automjeti tip Ford përplas të moshuarën e cila përfundon në spital. Ngjarja ndodhi në orët e para...