13 C
Tiranë
Wednesday, October 16, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Aksident elbasan

Tage: aksident elbasan

Aksident tragjik në rrugën Elbasan-Tiranë/ Shuhet familja në aksident, vdes babi,...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesnatë në Tiranë. Nga të dhënat zyrtare të policisë së kryeqytetit mësohet se kanë humbur jetën 4 persona,...

Aksidentohet rëndë fëmija 12-vjeçar në Elbasan. E përplas makina ndërsa ishte...

  Aksident në rrugën Elbasan-Librazhd në afersi te fshatit Mengel. I plagosur është një djalë i moshës rreth 12 vjeç, i cili po kalonte rrugën...

Elbasan/ Makina përplas 12-vjeçarin

Një fëmijë 12 vjeç mbeti i plagosur në një aksident rrugir në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se shtetasi E.P., banues në...

Aksident tek Kryqëzimi i 1 majit në Elbasan. Fordi përplas të...

Aksident tek Kryqëzimi i 1 majit në Elbasan. Automjeti tip Ford përplas të moshuarën e cila përfundon në spital. Ngjarja ndodhi në orët e para...

Dëshmitari: “Ishte një përplasje e tmerrshme”. Një nga mjetet përfundoi në...

Një përplasje e dhunshme mes dy automjetesh, por mrekullisht pa pasoja për jetën e 6 personave që ndodheshin brenda tyre. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme...

Përplasen dy automjete, 4 të plagosur në Elbasan

  Përplasen dy automjete në Elbasan. Bilanci, 4 shtetas të plagosur. Ngjarja ndodhi në unazën jugore të Elbasanit në afërsi të stacionit të trenit. Dy automjete, njëri...

Aksident në Elbasan/ Plagosen tre persona

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve me njëri-tjetrin kanë mbetur të...

Aksident në rrugën Elbasan-Librazhd, kamioni del nga rruga dhe…

Një aksident automobilistik është regjistruar gjatë pasdites së sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Një kamion i tonazhit të rëndë ka rërshqitur dhe ka dalë...

Aksident i frikshëm në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Makina përplaset me furgonin....

Aksident i friskshëm në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Ngjarja ka ndodhur sot në orët e para të mënegjesit në fshatin Labionot Fushë. Një automjet tip Opel...

Aksident spektakolar në Elbasan: Makina luksoze rrokulliset nga maja e shkëmbit...

Aksident spektakolar në një fshat të Elbasanit. Makina luksoze rrokulliset nga maja e shkëmbit mbi urën e fshatit dhe bëhet cop-copë, por ndodh diçka...