16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Aksident elbasan

Tage: aksident elbasan

Aksident spektakolar në Elbasan: Makina luksoze rrokulliset nga maja e shkëmbit...

Aksident spektakolar në një fshat të Elbasanit. Makina luksoze rrokulliset nga maja e shkëmbit mbi urën e fshatit dhe bëhet cop-copë, por ndodh diçka...

Aksident në dalje të Elbasanit, makina përplaset me një trajler, 1...

Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në Mëngël të Elbasanit. Burimet nga vendngjarja thonë se në aksident janë përfshirë...

Ndërroi jetë në aksident në qendër të Elbasanit, vëllai kërkon diçka...

  Një aksident i rëndë është regjistruar para dy ditësh në qendër të Elbasanit ku humbi jetën Altin Bahja 42 vjeç. Babai i tre fëmijëve...

Foto dhe video nga vendngjarja e aksidentit në qendër të Elbasanit....

  Këto janë disa foto dhe videoja e aksidentit që ndodhi rreth mesditës në qendër të qytetit të Elbasanit në bulevardin “Aqif Pasha” përballë turizmit...

Aksident në qendër të Elbasanit. Makina përplas këmbësorin dhe ikën me...

  Aksident në qendër të Elbasanit. Makina përplas këmbësorin dhe largohet me shpejtësi. Ngjarja ndodhi në bulevardin kryesor “Aqif Pasha”  përballë turizmit “Skampa”. Sipas dëshmitarëve okularë, mjeti...

Foto nga vendi i ngjarjes ku ndodhi aksidenti i frikshëm i...

Këto janë foto nga vendi i ngjarjes ku u përfshinë në aksident tre automjete në aksin Elbasan-Tiranë. Tre shtetas mbetën të plagosur nga kjo përplasje,...

Përplasen 3 makina në autostradën Elbasan-Tiranë, 3 shtetas të plagosur mes...

Aksident automobilistik në seri në autostradën Elbasan-Tiranë me përfshirjen e tre automjeteve. Bilanci, tre shtetas të plagosur mes tyre nën dhe bijë. Ngjarja ndodhi sapo...

Elbasan/ Aksident tek shkolla “Naim Frashëri“. Përplasen dy automjete

  Aksident në Elbasan. Dy automjete janë përplasur mes tyre, por për fat nuk ka apsur të lënduar me përjashtim të dëmeve materiale. Ngjarja ndodhi në...

Elbasan/ Vdes në spital 50 vjeçari që u përplas me biçikletë...

Humb jetën në spital Gëzim Keci 50 vjeç me banim në Elbasan. Ai u përplas me një kamionçinë sot në orët e para të...

Elbasan-Foto nga vendi i ngjarjes/ Biçikleta përplaset me kamionçinën, 50 vjeçari...

Këto janë fotot nga vendi i ngjarjes ku drejtuesi i një biçiklete u përplas me një kamionçinë tip Benz me targë AA 223...