16 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage AKSIDENT LEVAN

Tage: AKSIDENT LEVAN

Motorri përplaset me makinën, humb jetën drejtuesi. Ja ku ka ndodhur

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme, si pasojë e së cilit ka humbur jetën një person. Mësohet se në aksion rrugor Fier-Levan,...

EMRAT/ Ja kush janë viktima dhe të plagosurit në aksidentin e...

Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur...

Aksident, 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Levan - Fier gjatë mesditës së sotme. Sipas njoftimeve paraprake të plagosur kanë mbetur një burrë dhe...

Aksidenti tragjik, mësohen emrat e viktimave

  Një aksident i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Varibop në autostradën Levan-Tepelenë, ku dy persona kanë humbur jetën dhe 5 të tjerë...