14 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage AKSIDENT TREN

Tage: AKSIDENT TREN

Treni përplaset me kamionin e mallrave, të paktën 20 të vdekur

Të paktën 20 vetë u vranë dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas në një kamion të mallrave të...

E goditi treni, vdes 16-vjeçari pas 3 orëve në operacion. Emri

Nderron jete ne spital 16-vjecari qe u perplas nga treni paraditen e sotme ne Durres. Pas tre orëve në sallen e operacionit ai nuk...

Aksidenti i trenit Elbasan-Durrës,  ja kush ishte shkaku pse ndodhi (FOTO)

  Pak minuta pas incidentit që ndodhi në afërsi të stacionit të Rrogozhinës ku një tren doli nga shinat duke shkaktuar panik tek udhëtarët ka...

Elbasan/ Treni aksidenton rëndë një 12 vjeçare (FOTO)

  Treni i pasagjerëve aksidentin rëndë një 12 vjeçare në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bradashesh. Treni i linjës Elbasan-Durrës ka përplasur E.Z 12 vjeçe...