14 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage AKSIDENT VDEKJE GRUA LUSHNJE

Tage: AKSIDENT VDEKJE GRUA LUSHNJE

Aksident/ Vdes gruaja, 2 të plagosur rëndë. Emri dhe foto

  Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Lushnje. Një person ka humbur jetën ndërsa dy të tjerë ndodhen në gjendje...