30 C
Tiranë
Saturday, June 15, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage Aksident

Tage: aksident

Aksident i frikshëm, plagosen rëndë dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve tip Benz me njëra tjetrën. Si...

Po kthehej tek bashkëshortja dhe fëmijët kur…(Foto)

Legjenda e Arsenalit, Jose Antonio Reyes humbi tragjikisht jetën këtë të shtunë në një aksident me makinë. Disa orë pas ngjarjes, detaje të reja...

18 vjeçarja vdes në aksident, u shpëton jetën 4 të tjerëve

Një vajzë 18-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht mëngjesin e së dielës teksa ishte duke shkuar në Nolensville, Tennessee në SHBA. Adoleshentja, Lindsay Stewart vdiq...

Aksident masiv në autostradë, përplasen 6 makina, disa të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta në parë në autostradën Tiranë-Durrës. Pranë Maminasit 6 makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Deri më tani mësohet se...

AKSIDENT NË AKSIN ELBASAN- LIBRAZHD, PËRPLASEN DY MAKINA TEK ‘URA E...

 Një aksident ka ndodhur rreth 30 minuta më parë në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën e Ura e Murrashit. Fatmirësisht raportohet se...

Aksident me disa të plagosur

Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Tiranë, në afërsi të Milotit. Sipas burimeve mjeti me drejtues shtetasin N.K.,59 vjeç, banues në Milot është përplasur...

Makina përplaset fuqishëm me trafikndarësen, drejtuesi i mjetit në gjendje të...

Foto ilustruese Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë në autostradën Lezhë-Laç. Një automjet është përplasur fuqishëm me trafikndarësen. Për pasojë ka mbetur i...

Thyhet pema dhe e zë brenda në makinë, ja çfarë ndodhi...

Një drejtues mjeti ka shpëtuar për mrekulli sot, kur një pemë ka rënë në makinën e tij në momentin që ku i fundit ishte...

Aksident në aksin Maminas-Gjiri Lalëzit, në gjendje të rëndë një 23-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Maminas-Gjiri i Lalëzit. Një automjet ka aksidentuar 23-vjeçarin M. Ll., kur ka...

Tre aksidente/ 11 të plagosur, mes tyre dhe një familje me...

Tre aksidente janë shënuar ditën e djeshme në vend, të cilat fatmirësisht kanë qenë pa viktima dhe kanë shënuar vetëm dëme materiale. Aksidentet kanë...