12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage AKSIDENTI PEQIN

Tage: AKSIDENTI PEQIN

Pamje dramatike nga aksidenti Peqin. Ktheheshin nga një festë familjare, vdes...

  Aksident tragjik në rrugën Elbasan-Peqin. Humb jetën një grua plagosen rëndë katër të tjerë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Gjocajve” në...

Aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Vdes nëna në sy...

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin me pasojë vdekjen e një gruaje dhe plagosjes së djalit të saj. Ngjarja u regjistrua...