36 C
Tiranë
Friday, August 23, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage ARBANA OSMANI

Tage: ARBANA OSMANI

Thanë që u ndanë, por çfarë tregojnë këto foto për lidhjen...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj mendohet se janë në një lidhje dashurie prej një kohe jo shumë të gjatë. Pasi kaluan pushimet bashkë, në përfundim...

Pas divorcit me partnerin prej 16 vitesh, sot Arbana Osmani dhe...

Data 7 maj shënon ditëlindjen e moderatores së njohur, Arbana Osmani, dhe regjisorit Eduart Grishaj, një rastësi e bukur që ndoshta i ka bashkuar...

Arbana flet për herë të parë për Eduardin: Me fat që…

Arbana Osmani ka folur për herë të parë në publik për regjisorin e emisionit të saj, Eduard Grishajn me të cilin përflitet se është...

Arbana dhe Eduardi nuk fshihen më, shikoni çfarë i thonë publikisht...

Pas fjalëve për divorcin e moderatores Arbana Osmani, u tha se ajo është në një romancë me regjisorin Eduart Grishaj. Ata juk e kanë...

‘I KE DHËMBËT SI QEN’, ARBANA OSMANI I JEP PËRGJIGJEN EPIKE...

 Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe private. Së fundmi...

U bë publike se janë të lidhur, Arbana Osmani i vuri...

Regjisori i emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve muajin e kaluar, kur dolën lajmet se po...

Historia e dashurisë së Arbana Osmanit me regjisorin e programit të...

Nëse do i besonim ligjit të tërheqjes që shpjegohet në librin “Sekreti” të autores Rhonda Byrne, atëherë mund të themi se moderatores së njohur...

Probleme në çift, a është Arbana Osmani në prag të divorcit?

  Prej 16 vitesh moderatorja Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj e kanë mbajtur e tyre private larg syrit të mediave rozë. Për çiftin dihet shumë pak...

Tiranë/ Albana Osmani kapet “me presh në duar”

Ditën e sotme një qytetar që po udhëtonte me taksi në Tiranë u habit jashtë mase kur vuri re se në “Rrugën e Elbasanit”...