18 C
Tiranë
Sunday, August 18, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage ARENA KOMBETARE STADIUM

Tage: ARENA KOMBETARE STADIUM

EDHE PAK…. Rama nxjerr fotot e Arenës Kombëtare dhe i krahason...

Postimi i Ramës: Ju kam thënë që s’do të ketë në rajon të dytë si ky dhe do jetë mes stadiumeve më të bukur të...

“Disa javë para inagurimit”, ja si duket Arena Kombëtare

SHF me anë të këtyre fotove lë në hije zërat skeptikë duke shkruar "Vijojnë punimet intensive në stadiumin Arena Kombëtare". Vetëm 6 javë nga ''pëfundimi''...

Punimet drejt fundit, shihni pamjen që ka marrë ‘Arena Kombëtare’ (FOTO)

  Punimet në "Arenën Kombëtare" po shkojnë drejt fundit. Ecuria e punimeve ka arritur në masën 80% me vendosjen e plotë të mbulesës së tribunave....

Ndërtohet 55 %  e “Arenës Kombëtare”

Stadiumi që po ndërtohet në Tiranë, në ish-“Qemal Stafën”, “Arena Kombëtare”, është ndërtuar deri tani 55% e volumit të përgjithshëm. Ndërkohë, është kryer rreth...