25 C
Tiranë
Monday, August 26, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage ARRESTIM

Tage: ARRESTIM

LAJM I FUNDIT/ Therën për fyti 23-vjeçarin, kapen autorët

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda...

Policia Elbasan arreston disa shtetas. Rrugorja bëhet e frikshmee

Komunikata e policisë Ebasan Vijon zbatimi i planit të masave nga Policia Rrugore, për parandalimin e aksidenteve rrugore, me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë. Kontrollet...

Elbasan/ Konfliktohet me rojen e shkollës e më pas edhe me...

Një 40-vjeçar është arrestuarn gjatë ditës së sotme në qytetin e Elbasanit pasi në një shkollë 9-të vjeçare të këtij qyteti, shtetasi në fjalë...

Arrestohet i dënuari përjetë për vrasje. Emri

Arrestohet në Durrës 49 vjeçari i dënuar me burgim të përjetshëm, për vrasje. Forcat e Posaçme Operacionale në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim...

Qëlloi gruan me thikë, arrestohet burri

Një 43-vjeçar u arrestua nga policia, pasi goditi me thikë gruan. Policia arrestoi shtetasin Gentian Gjoka, 43 vjeç, banues në Fushë Krujë, pasi më...

Arrestohet një 30-vjeçar në Peqin

Peqin Thyen masën e sigurisë arrestohet në flagrancë 30 vjeçari. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Peqin, arrestuan në flagrancë shtetasin: B.H.,...

Trafik klandestinësh, arrestohet polici dhe 4 të tjerë

Shërbimi për Çështje të Brendshme dhe Ankesa arreston në flagrancë 1 punonjës policie dhe 4 shtetas të tjerë, të cilët dyshohet se kanë ndihmuar...

“Masakruan” me thikë 25-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë

Dy persona jane vene ne pranga, pasi ne bashkepunim me njeri-tjetrin kane “masakruar” me thike nje te ri 25-vjecar. arrestim Sipas policsie...

Arrestohet në Xhafzotaj i kërkuari për vrasje në Britani

Eshtë arrestuar në Durrës, një 23-vjeçar i kërkuar në Angli për vrasje. Ai është me banim në Xhafzotaj dhe do të ekstradohet drejt...

Elbasan/ Arrestohen dy shtetas

Drejtimi i mjetit në gjendje të dehur apo edhe pa dokumentacion përkatës ka bërë që shumë herë policia të marrin masa. Edhe ditën e...