12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage ARRESTIME ELBASAN CERRIK

Tage: ARRESTIME ELBASAN CERRIK

Dy arrestime, një në Elbasan dhe një në Cërrik. Ja për...

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisaritain e Policisë Elbasan, bënë ndalimin e shtetasit të shpallur në kërkim: •A.M., 39 vjeç banues në Elbasan. Ndalimi...

Arrestime dhe procedime penale Elbasan, Cërrik dhe Librazhd, 13 maj 2018

  Komisariati i Policisë Elbasan Më datë 12.05.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për shtetasen S.G, vjeç 68 banuese...