22 C
Tiranë
Thursday, August 22, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage ARRESTIME ELBASAN

Tage: ARRESTIME ELBASAN

5 arrestime në Elbasan, Belsh dhe Librazhd

Komunikata e Drejtorisë së Policisë Elbasan DVP Elbasan Vijon puna nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen...

Elbasan, arrestohen dy shtetas, ja për çfarë akuzohen

Komunikata e Policisë Elbasan Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim kombëtar. Kundërshton punonjësit e Policisë me dhunë 32 vjeçari, por vihet...

Elbasan/ Bëjnë sherr me dy persona dhe më pas përplasen me...

Komunikata e Policisë: Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: B.H., 25 vjeç, banues në Elbasan, si...

Elbasan/ Policia arreston 2 persona në kërkim, procedohen 2 të tjerë...

Komunikata e Policisë Elbasan: Kapen dhe ndalohen dy persona të shpallur në kërkim, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Gjithashtu evidentohen dhe goditen edhe dy...

Elbasan/ Policia arreston tre shtetas. Ky është shkaku

  Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorin Vendore të Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë 3 shtetas, për veprën penale "Drejtim i automjeteve në mënyrë të...

Procedime dhe arrestime në Elbasan, Librazhd, Cërrik, Gramsh, 26 dhjetor 2018

  Komisariati i Policisë Elbasan Elbasan Policia arreston në flagrancë një shtetas për tentativë vjedhje të një banese, si dhe për kundërshtim të punonjësve të policisë . 21...

Arrestime dhe procedime të policisë në Elbasan, Librazhd, Gramsh, Cërrik dhe...

  Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS Më datë 14.12.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi J.Ç. vjeç 18, banues...

Arrestimet dhe procedimet penale Elbasan dhe Cërrik, 14 dhjetor 2018

  Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS Më datë 14.12.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi B.S., vjeç 48, banues...

Arrestime dhe procedime penale Elbasan e Librazhd 11 dhjetor 2018

  Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan Seksioni për trafikun e paligjshëm Në vijim të komunikatës së dhënë më datë 20.07.2018 u ndalua shtetasi në kërkim, G. B.,...

Arrestime dhe procedime penale Elbasan, Peqin dhe Librazhd 8 nëntor 2018

  Seksioni kundër krimit ekonomik e financiar Me datë 07.12.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për shtetasin S. D.,...