31 C
Tiranë
Monday, August 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage BALLA ELBASAN

Tage: BALLA ELBASAN

Balla në Elbasan: Nuk ka pushime, bashkitë në punë

Lagja “5 Maji” e Elbasanit, një nga lagjet më të mëdha të qytetit po i nënshtrohet investimeve. Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant...

Balla takim me vajzat dhe gratë në Elbasan: Më 30 qershor...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla në vijim të takimeve për zgjedhjet lokale...

Balla prezanton kandidatët për kryetar bashkie në qarkun e Elbasan.“ Asgjë...

Sekretari i Partisë Socialiste, dhe drejtuesi politik i qarkut Elbasan Taulant Balla, ka prezantuar sot emrat e kandidatëve për kryetar në bashkitë e qarkut...

Balla nga Elbasani:Më 30 qershor, çlirojmë bashkitë e kapura nga Luli...

Përmes një postimi në facebook, ku ndan foto nga takimi me koordinatorët dixhitalë të qarkut të Elbasanit, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant...

Do ta kandidoni për kryetar bashkie prefektin e ri Gledian Llatja?...

  Balla: PS promovon persona të spikatur profesionalisht, dhe z Llatja është personalitet i rëndësishëm i Elbasanit që e ka përfaqësuar në institucione të rëndësishme...

Balla në Qendrën e Bashkëpunimit Ndërfetar në Elbasan: Ne, politikanët, na...

  20 vite më parë Presidenti amerikan Bill Clinton firmosi Aktin Ndërkombëtar të Lirisë Fetare. Ky akt zgjeroi angazhimin e politikës së jashtme amerikane për...

Deputeti Balla bën prezente situatën në qarkun e Elbasanit dhe masat...

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, deputeti i Elbasanit, Taulant Balla ka inspektuar gjithë territorin e qarkut për të parë nga afër situatën e...

Balla në shkollën “Ali Agjahu”; Do ndërtojmë edhe shkolla të tjera

Kemi punë konkrete çdo ditë dhe ne nuk kemi kohë të merremi me llafe. Ne kemi zgjedhur punën. Ne jemi duke bërë detyrën që na...

Elbasan/ Balla ironizon: Ajo forca e parë ku shkoi?? Partitë të...

Mbyllet procesi i numërimit të votave në Elbasan. Partia Socialiste siguron 7 mandate në parlament. Në mbyllje të procesit të numërimit drejtuesi i fushatës...

Mesazhi i Ballës nga Elbasani: Të bashkohemi të gjithë në zgjedhje....

Drejtuesi politik i PS në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 25 Qershorit, Taulant Balla zhvilloi një takim elektoral me banorët e njësisë administrative...