13 C
Tiranë
Saturday, September 21, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Balla prrenjas kandidat zgjedhje

Tage: balla prrenjas kandidat zgjedhje

Balla prezanton Nuri Belbën kandidat për bashkinë e Prrenjasit: Gabim trashanik...

Kryetari i grupit parlamentar në Partinë Socialiste, Taulant Balla ka konfirmuar Nuri Belbën si kandidat për bashkinë e Prrenjasit për zgjedhjet lokale të 30...