12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage BASHKI ATLETIKE STADIUM

Tage: BASHKI ATLETIKE STADIUM

Kryebashkiaku Sejdini pret zv.Presidentin e Federatës së Atletikës: “Elbasan Arena” do...

Nën kujdesin e Kryetarit të Bashkisë Qazim Sejdini në stadiumin "Elbasan Arena" mesditën e së shtunës zhvillohet Mitingu Internacional, Kupa " Nderimi i Figurave",...