12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage BE SHQIPERI

Tage: BE SHQIPERI

Zyrtare/ Këshilli i BE për negociatat: Vendimi në tetor

Këshilli i Bashkimit Evropian deklaron se vendimi për çeljen e negociatave me Shqipërinë do të jetë në tetor. Këshilli e përcakton si ‘deadline’ pikërisht...

Nuk kishte ndodhur kurrë më parë/ 13 vende të BE marrin...

Trembëdhjetë vende anëtare të BE, duke përfshirë Italinë, Poloninë dhe Austrinë, po hartojnë një iniciativë që synon të fillojë një thirrje për hapjen e...

 27 “detyrat e shtëpisë” që Shqipëria duhet të kalojë për të...

  Hapja e negociatave dhe anëtarësimi i Shqipërisë në Bashkimin Europian do të kalojë në një proces të gjatë që konsiston në përputhjen e 31...

Ambasadorja kroate në “PASSPORT”: BE të hapë negociatat me Shqipërinë. Kroacia,...

Ambasadorja e Kroacisë në Shqipëri, Sanja Bujas Juraga në intervistën e parë televizive në emisionin “PASSPORT” të gazetarit Arbër Hitaj thotë se është moment...

Bashkimi Europian: Shqipëria mund të pranohet anëtare në vitin 2025

Duhet të presim edhe 9 vite deri sa të jemi anëtarë të BE.  Kështu thuhet në “Politico”, organi zyrtar i Bashkimit Europian, ka publikuar...