16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage BEBE REXHA

Tage: BEBE REXHA

Befason këngëtarja shqiptare, poston FOTO duke e bërë në tualet

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se nuk ka komplekse në postimin e fotove dhe shpeshherë shfaqet në to e pa rregulluar, pa makeup apo...

Provokon hapur këngëtarja njohur shqiptare: A shkojmë bashkë në shtrat?

Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të njohura me origjinë shqiptare dhe më të suksesshme në të gjithë botën. Shpesh herë ajo është vënë...

Këngëtarja e famshme shqiptare përfundon në spital (Foto)

Një foto e postuar ditën e djeshme në Instagram ka alarmuar fansat e Bebe Rexhës. Në foto shfaqet këngëtarja shqiptare nga spitali. Ende nuk dihet...

Babai nuk i flet më prej skenave të nxehta, këngëtarja shqiptare...

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha së fundmi është vënë qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të skenave +18 në videoklipin e saj të...

Me këmbët hapur dhe e veshur me të kuqe, këngëtarja shqiptare...

  Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto në rrjetet sociale, që ka rënë në sy për mënyrën e pozimit. Bebe Rexha shihet me këmbë hapur,...

Këngëtarja e famshme shqiptare tregon kush është “producenti maniak” që u...

  Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka treguar se edhe ajo në fillimet e saj është ngacmuar seksualisht nga ish-producenti i reperit Drake. Ajo ka...

Vetëm një këngëtare e suksesshme? Pasioni i fshehtë i Bebe Rexhës...

  I kemi dëgjuar këngët e saj dhe jemi krenuar vazhdimisht me këngëtaren shqiptare Bebe Rexha, për suksesin që ka pasur në skenat e mëdha...

Këngëtarja shqiptare “kërkon burrë”, thirrje publike: Kush do të bëhet i...

  Është një nga femrat më seksi të botës, por me sa duket këngëtarjame origjinë shqiptare Bebe Rexha është single. Me stilin dhe zërin e saj...

Bebe Rexha, (thuajse) lakuriq (Foto)

Verën e kaloi nëpër turne muzikorë në mbarë botën, së bashku me Louis Tomlinson, me të cilin ka edhe bashkëpunimin e famshëm “Back To...

Foli për masturbimin në emision, mesazhi që i dërgon mamaja Bebe...

Bebe Rexha është një ndër të paktat këngëtare shqiptare që po arrin majat në industrinë e muzikës në rang botëror. E rritur në SHBA,...