13 C
Tiranë
Wednesday, October 16, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage BELSH ARRESTIME

Tage: BELSH ARRESTIME

Operacioni “Liqeni” zbulohet ku ndodhet dhe kujt i përkiste lokali ku...

  Goditet një grup që shfrytëzonte vajza për prostitucion në një lokal dhe shpërndante lëndë narkotike në kuadër të operacionit të koduar "Liqeni". Nga operacioni...

Dumre/ Arrestohen disa shtetas sepse po kryenin punime brenda në banesa....

  Shërbimet e policisë kanë arrestuar dhe proceduar penalisht disa kryefamiljarë në zonën e Dumresë pasi po kryenin punime të brendëshme pa leje nëpër banesat...