14 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage BLENDI FEVZIU

Tage: BLENDI FEVZIU

As sa Presidenti, as sa Kryeministri as… Fevziu tregon troç se...

Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët politik më të njohur në Shqipëri, emisioni i së cilit ndiqet nga të gjithë. Blendi së fundmi ka...

A MERR MË SHUMË SE 7 MIJË EURO NË MUAJ? BLENDI...

Blendi Fevziu është padyshim një nga personazhet më të ndjekur të ekranit shqiptar. Po ashtu Fevziu komentohet edhe për jetën e tij dhe jo rrallë...

Përse Shqipërisë i është cënuar siguria kombëtare?

Nga Blendi Fevziu Shqipëria ka përballur dje një nga ngjarjet më të rënda të viteve të fundit. Nuk bëhet fjalë thjeshtë për vjedhjen e disa...

Përse po qan Blendi Fevziu?

  Pasditen e sotme vajza e vogël e moderatorit Blendi Fevziu, i ka bërë një surprizë që e ka përlotur live. I ftuar në emisionin “Rudina”, ...

Analiza e Blendi Fevziut për historiografinë shqiptare gjatë komunizmit: Leka Zogu,...

Ata qëndrojnë përballë njëri-tjetrit, pa folur. Kohët kanë ndërruar por ata vazhdojnë të jenë dy anë të së njëjtës medaljeje, veçse nuk dihet kush...

A do ketë zgjedhje të parakohshme në Shqipëri?!

  Gazetari Blendi Fevziu, i ftuar në "360 Gradë" në Ora News thotë se kundër zgjedhjeve të parakohshme duke dhënë edhe arsyen pse. Fevziu: Nuk besoj...

Blendi Fevziu: Po mendohem, jam mes Sandrit dhe Blushit!

  Gazetari i njohur Blendi Fevziu i ka dhënë përgjigje në një intervistë, të gjitha pikëpyetjeve të ngritura nga mediat dhe nga teleshikuesit së fundit,...

Pishinë dhe kopsht përrallor, njihuni me vilën luksoze të Blendi Fevziut

  Të qënit një nga moderatorët më të suksseshëm shqiptar, padiskutim që e kka ndihmuar Blendi Fevziu të korrë suksese edhe në jetën personale. Gazetari ka treguar se...

Gazetari Blendi Fevziu: Ka një video-përgjim për një tjetër ministër të...

  Mesa duket materialet e publikuara deri tani nga Partia Demokratike, kundër ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj dhe vëllait të tij, nuk janë të vetmet....

‘Ahh Blendi, shoqja e mamit tim vdes për ty…’ Fëmijët e...

  ? Fëmijët e pritën gazetarin Blendi Fevziu tërë kërshëri. Të kënaqur për prezencën e tij këtë të hënë në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan”, pyetjet...