27 C
Tiranë
Friday, August 23, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage BLLOKOHEN MAKINA LUKSOZE

Tage: BLLOKOHEN MAKINA LUKSOZE

FOTO/ Bllokohen makina luksoze, mes tyre dhe një Ferrari

Dy makia luksoze janë bllokuar në Durrës, pasi rezultonin të vjedhura jashtë shtetit. Njëra prej makinave është një 'Ferrari'. Sipas Policisë së Durrësit, mësohet se u...