12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage EDI RAMA FAMILJE VARFERI

Tage: EDI RAMA FAMILJE VARFERI

Familja me 5 fëmijë mes mjerimit, pa bukë, ujë e drita....

  Mengjesin e se shtunes, kryeministri Rama e ka nisur duke ndare me ndjekesit e tij ne FB, nje vizite ne familjen e Niko Ahmetit...

Familja me 3 fëmijë jeton në kushte rrëqethëse, Rama nxjerr videon:...

  Jete ne kushte te tmerrshme ajo qe ben familja e Hysen Zhupanit ne Shijak, ku burre-grua dhe tre femije jetojne nen rrenoje. Kryeministri Rama ka...