12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Eduart gjini

Tage: eduart gjini

Ndahet nga jeta Eduart Gjini. Kush ishte intelektuali i shquar elbasanas

  Ndahet para kohe nga jeta Eduart Gjini. Lajmin e hidhur e dha Organizata e Veteranëve të Elbasanit. Kush ishte Eduart Gjini Lindi në një familje me...