13 C
Tiranë
Wednesday, October 16, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Elbasan arena

Tage: elbasan arena

Ndodh e papritura/ Dyndje në “Elbasan Arena, ja sa tifozë...

Teksa duhen edhe 45 minuta nga starti i dneshjes Shqipëri-Islandë, stadiumi "Elbasan Arena" po mbushet nga tifozët kuqezi. Nga informacionet para ndeshjes është raportuar se...

Shikoni çfarë ndodh në Elbasan Arena. Ndërhyn menjëherë policia private

"Rama ik". Ka qene kjo nje pankartë e shfaqur nga tifozët në pjesen perballe tribunes qendrore ne Elbasan Arena. Por fill pas shfaqjes ka...

“Elbasan Arena” i mbuluar nga dëbora, fotot magjike!

  Magjik! Kështu mund të cilësohet stadiumi “Elbasan Arena” nën petkun e bardhësisë së dëborës. Fotot që na vijnë nga Elbasani janë pa koment… Një stadium i...

26 gazetarë serbë në Elbasan, por rekordin e mbajnë ukrainasit

Interesimi është i madh për ndeshjen e së enjtes mes Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit, e vlefshme për Grupin B të Europa League. Shtypi...

Drejtpërdrejtë/ Ndiqni nje dokumentar per Elbasan Arenën

Nje dokumentar per Elbasan Arenen. Jo vetem mode - Elbasan Arena', shtepia e re e kombetares Kuq e Zi! https://www.facebook.com/elbasan.tourismo.7/videos/318421425296500/

Elbasan Arena, gati për takimin Kukësi-Sheriff

Elbasan Arena është gati për të pritur takimin e vlefshëm për eliminatoret e Champions League mes Kukësit dhe ekipit të Sheriff. Sot në orën 18.00...

Takimi Kamza-Lushnja, masa si në ndeshje ndërkombëtare në Elbasan Arena

Masa si në ndeshjet e kombëtares së futbollit në takimin mes KF Kamza dhe KF Lusnja në Elbasan Arena. Ja çfarë shkruhet në njoftimin zyrtar...

Skandal me biletat e ndeshjes Shqipëri-Bosnje në Elbasan Arena

Madje vetë tifozët e konsideruan si një turp që nuk mund të shpjegohet. Dështimi nuk ka fund në ndeshjen Shqipëri-Bosnje. Qindra tifozë u shtypën në...

Shikoni në video përleshjen masive nëpër shkallët e stadiumit Elbasan Arena

Shikoni në video përleshjen masive nëpër shkallët e stadiumit https://vid.me/WD3K https://vid.me/WD3K

Masat për ndeshjen Shqipëri -Hungari (U21)

  Drejoria Vendore  e Policisë Elbasan, ka marrë një sërë masash organizative  në drejtim të sigurimit të rendit dhe qetësisë, për zhvillimin normal të ndeshjes...