12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage ELBASAN BORE

Tage: ELBASAN BORE

Foto & Video të Elbasanit sot nën dëborë

  Këto janë disa nga fotot e Elbasanit sot nën dëborë. Ndonëse shkriu shpejt prej shiut, ajo solli magjinë e bardhësisë në qytet. Shihni disa nga...

Fshatrat dhe zonat e mbuluara me dëborë në qarkun e Elbasanit

  Reshjet e para të dëborës kanë mbuluar fshatrat e thellë malorë të qarkut të Elbasanit. Sipas informacioneve të marra fshatrat e thellë malorë në...

Elbasani sot në orët e para të mëngjesit

  Këto janë disa foto që tregojnë se si zbardhi dita sot në orët e para të mëngjesit në Elbasan. I gjithë qyteti dhe rrethit...

A do të bjerë borë në Elbasan? Meteorologët thonë se…

  Sot pasdite dhe nesër në shumicën e qarqeve priten reshje mesatare, ndërsa në Vlorë dhe Gjirokastër intensive njofton IGJEUM. Reshje dëbore në 300 m mbi...

Mirmëngjes nga Elbasani (FOTO)

Bora zbardh Elbasanin dhe gjithë Shqipërinë. Kjo ishte pamja e qytetit Elbasan sot në orët e para të mëngjesit:

Bora zbardh Elbasanin, bllokohen disa zona të thella malore

Stuhitë e dëborës përfshinë gjatë natës së kaluar gjithë territorin e qarkut Elbasan. Bora ka zbardhur gjithçka dhe me një petk të hollë edhe...

Dëborë në qytetin Elbasan. Bllokohen disa zona të thella malore

Reshjet e dëborës kanë përfshirë gjithë qarkun e Elbasanit. Në orët e vona të natës stuhi dëborë përzier me shi përfshinë edhe qytetin. Në zona...