32 C
Tiranë
Saturday, August 24, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage ELVANA GJATA

Tage: ELVANA GJATA

Ky është çmimi i “çmendur” i syzeve të Elvana Gjatës

Elvana Gjata është një ndër artistet më të dashura në tregun muzikor shqiptar. Pavarësisht ngjarjes së ish-Bllokut e cila duket se shërbeu edhe për...

Elvana Gjata rikthehet fuqishëm, elektrizon Zvicrën me këngët e Flor Mumajesit...

Elvana Gjata i ka nisur fuqishëm koncertet, e kësaj here ka shkëlqyer në Zvicër. Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur disa muaj më parë...

Elvana Gjata momente intime në publik, rrëfen përjetimet e puthjeve në...

Këtë javë, Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi mblodhën shumë personazhe VIP në premierën e filmit të tyre “Dy gisht mjaltë”, që u shfaq në...

Zbulohet sa para fiton Elvana Gjata për një koncert

Dizajnuesi i njohur Valdrin Sahiti ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Ai zbuloi për herë të parë publikisht se sa para fiton...

“Tavolina e mërzisë”, dëgjoni këngën më të re të Elvana Gjatës

“Tavolina e mërzisë” titullohet kënga më e re e këngëtares Elvana Gjata. Ashtu siç edhe kishte lajmëruar ajo nxori hitin e saj më të...

Pas ngjarjes në “Bllok” rikthehet fuqishëm Elvana Gjata: Mezi po pres...

Këngëtarja Elvana Gjata ashtu siç ishte paralajmëruar do të këndojë për publikun shqiptar në Prishtinë, me rastin e 11 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Në...

“Dua të them dy fjalë…” Elvana Gjata thyen heshtjen: E dërrmuar...

Prej disa muajsh në heshtje të plotë, këngëtarja Elvana Gjata ka zgjedhur të bëhet e “gjallë” duke reaguar në rrjetet sociale. Përmes një posti...

Elvana Gjata vjen si ‘ilegale’ në Shqipëri, dëshmon natën në prokurori...

  Elvana Gjata ka qenë në Shqipëri, ka hyrë si “ilegale”, ka dhënë dëshminë dhe është “arratisur” përsëri. Këngëtarja është përballur me prokurorët e çështjes...

Hyri dy herë në lokal, si tentoi Elvana Gjata të merrte...

  Detaje të reja zbulohen nga sherri i së enjtes së 4 tetorit në zonën e Bllokut që përfunoi me vrasjen e 28-vjeçarit Fabian Gaxha...

Tropojani me Rolls Royce që bezdisi Elvanën (ja ku u iku...

  Të tjera detaje dalin nga vigjilja e masakrës në lokalin Solomon në Bllok. Personi që ka ngacmuar këngëtaren Elvana Gjata e cila më pas ka...