16 C
Tiranë
Monday, September 16, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)

Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991

Kryefaqja Tage ERMAL MAMAQI

Tage: ERMAL MAMAQI

U LARGUA NGA KLAN-I, ERMAL MAMAQI PËRGATITET PËR FILMIN E RI,...

U largua nga KLAN-i, Ermal MAMAQI përgatitet për filmin e ri, përzgjedh Bujar ASQERIUN dhe aktoren e njohur, rikthehet pas 30 vitesh (FOTO)  Moderatori...

‘Turp t’kesh’! Përse postimi i Ermal Mamaqit revoltoi të gjithë fansat...

Ermal Mamaqi ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet i plakur, ndërsa në tekstin që shoqëron foton shkruan: “Mendova : “Do pres deri...

Ermal Mamaqi zbulon të dashurin e Belinda Dragotit

Pas largimit të Kejvina Kthellës nga “Xing me Ermalin”, Belinda u zgjodh si velina e re që do t’u drejtojë pyetjet me “spec” personazheve...

Shifra marramendëse/ Ermali zbulon sa ka fituar në një muaj nga...

"2 Gisht Mjaltë", filmi me produksion të Ermal Mamqit ka qenë një sukses në Shqipëri. Në një intervistë për “Cineuropa” Ermali zbuloi numrin e...

I ftuar sot në e ‘E Diell’, Ermal Mamaqi shkruan: Plas...

Ditën e sotme moderatori është i ftuar në emisionin ‘E Diell’ në Top Channel. Këtë e bëri të ditur vetë moderatori më anë të disa...

Ermal Mamaqi tregon shifrën, ja sa para kushtoi filmi me Elvana...

Prej pak ditësh ka nisur të jepet në të gjitha kinematë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonist aktorin Ermal Mamaqi dhe këngëtaren Elvana Gjata,...

Ermal Mamaqi tregon ‘trupin e palestruar’, ndjekësi e provokon me komentin...

Ai është një nga prezantuesit më të njohur në mediat shqiptare ku spikat me humorin e tij të emisionit që drejton. Ermal Mamaqi, në...

ERMALI APO LUANA? FIFI TREGON KUSH E KA PAGUAR MË MIRË! 

  Intervista me të ishte plot momente sinqeriteti, batutash dhe lojra televizive. Duke folur për disa personazhe që Ermali kishte vendosur në ekranin përballë saj,...

FOTO/ ‘Duke medituar në paqe’, Ermal Mamaqi poston foto nga momenti...

  Moderatori  Ermal Mamaqi ka ndarë me ndjekësit e tij momente se si relaksohet në paqe. Me shumë gjasa ju po vrisni mendjen për të gjetur mënyrën e...

Ky është vesi më i keq i Ermal Mamaqit, ja çfarë...

  Një nga njërëzit më pranë aktorit të humorit dhe drejtuesit të emisionit Xing,  ka zbuluar se si është të punosh me Ermal Mamaqin. Në studion...