16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage FATOS LUBONJA

Tage: FATOS LUBONJA

Sulmohet dhe thyhet me gurë makina e Fatos Lubonjës. Meta: Çunat...

Sulmohet makina e analistit Fatos Lubonja. Autori është Arben Hackaj dhe rezulton person me probleme mendore, ndërsa është arrestuar dhe ndodhet në burgun e...

Fatos Lubonja: Hapi tjetër i Ramës mund të jetë arrestimi i...

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se hapi tjetër i Ramës mund të jetë rrestimi i katërshes...

Fatos Lubonja: Unë, kandidat për president? Ja si mund të hyj...

Në një lidhje me “Skype” në studion e lajmeve në “News 24, analisti Fatos Lubonja iu përgjigj interesimit lidhur me mundësinë e kandidimit të...