16 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Futboll elbasani

Tage: futboll elbasani

Zgjidhet trajneri i ri i Elbasanit, ndryshime edhe tek moshat. Sot...

Shkëlqim Lleshanaku është trajneri i ri i skuadrës së Elbasanit. Burime të sigurta të elbasaninews pranë klubit verdheblu, konfirmojnë se ish tekniku i...