12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage GAZ PAJA

Tage: GAZ PAJA

Një përrallë! Brenda dasmës së Gaz Pajës, shikoni si duket salla...

Kërcimi i parë burrë e grua! Shikoni si u shndërrua nusja e Gaz Pajës Dalin pamjet! Mbrëmë Gaz Paja, aktori i humorit i ka dhënë fund...

Gaz Paja martohet sot në darkë, njihuni me nusen dhe detajet...

Duket e pabesueshme, por ja që më në fund i erdhi dita e martesës edhe aktorit të humorit, Gazmend Paja. Ai do të kurorëzojë dashurinë...

Gaz Paja parkon makinën në sheshin e Teatrit Kombëtar, artistët i...

Aleanca Qytetare për Mbrojtjen e Teatrit ka publikuar një status në rrjetin social Facebook pasi aktori i njohur shqiptar Gaz Paja kishte parkuar makinën...

Ende nuk e kishte bërë publike, Gaz Paja kapet “mat” me...

  Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja  është duke shijuar një lidhje dashurie prej disa kohesh. Vetë aktori nuk ka preferuar ta bëjë publike këtë lidhje,...

Gaz Paja vjen të surprizojë djalin, surprizohet vetë

  Arbana Osmani i dha mundësinë Brendonit që të bënte një audicion për të zëvëndësuar Gaz Pajën në rolin e “Melamin Beratit”. Ndërkohë që ai...

“E bukura e dheut”, Gaz Paja flet hapur për vajzën që...

Aktori i humorit Gazmend Paja njihet si i rezervuar për sa i përket jetës së tij private. I njohur me emrat e personazheve që luan...

Aktori Gaz Paja takon Rita Orën por kur sheh foton habia...

Aktori Gazmend Paja ka takuar Rita Orën. Ky është mendimi i parë që të vjen kur shikon foton e më poshtme. Duhet një shikim pak...

U largua dhe Gaz Paja nga Portokallia? Aktori shpjegon ‘misterin’

Mungesa e aktorit Gazmend Paja në spektaklin ‘Portokalli’ fundjavën që lamë pas ngriti dyshimet ët shumta se aktori i njohur mund t’i shtohej personazheve...

Flet aktori Gaz Paja: E vërteta e videos së sherrit në...

Aktori, Gaz Paja ka folur pas video që u postua në rrjete sociale. Në pamje dukej sikur ai ishte i përfshirë në një sherr...