16 C
Tiranë
Monday, September 16, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)

Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991

Kryefaqja Tage GRABITJE KAMBIST NATEN

Tage: GRABITJE KAMBIST NATEN

Plagoset me thikë dhe grabitet kambisti në mes të qytetit. Emri

  Një grabitje me dhunë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Memaliajt. Një kambist është qëlluar me thikë nga një person ende i...