14 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Gramsh

Tage: gramsh

Përtej çdo imagjinate, si jeton 63-vjeçari i paralizuar në Gramsh. Por...

Rrëzë malit të Lisecit, në fshatin Holtas, një burrë frymon, por vetëm jetë nuk e quan. Nazif Llapushi është gozhduar në shtrat i paralizuar....

Gramsh/ Qëlloi me pistoletë në dasëm, arrestohet 27 vjeçari

Qëlloi me pistoletë në ajër në dasmë, arrestohet shtetasi nga Gramshi. Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Gramsh arrestuan në flagrancë shtetasin...

Dedikimi prekës i gramshiotëve për inspektorin që humbi jetën në HEC...

  Vdekja e 45 vjeçarit Leonard Çela ka tronditur qytetin e vendlindjes së tij, Gramshin. Sipas bashkëqytetarëve, Leonardi ishte një njeri dashur, puntor dhe që...

Bashkia Gramsh dhe institucione të ndryshme pastrojnë mjedisin

  Gjatë ditës së sotme disa institucione si Bashkia Gramsh së bashku me Njësitë Administrative dhe funksionet e deleguara, Drejtoria e Shëndetit Publik, Drejtoria Spitalore,...

 Të Rinjtë e Gramshit Krijojnë një Fondacion në Ndihmë të Personave...

  Fondacioni 13, quhet nisma më e re e disa të rinjve nga qyteti i Gramshit, të cilët në sajë të ndihmës së komunitetit aspirojnë të...

Gramsh/ 98 vjeçarja jeton në kushte ekstreme varfërie

Një 98- vjecare nga Gramshi, është duke i ngrysur e vetme vitet e pleqërisë. Nga martesa e saj e moshuara nuk pati fëmijë, ndërsa...

Gramsh/ Vetëhelmohet me paracetamol një grua, bie në gropë dhe përfundon...

Më datë 15.11.2017, në lagjen “Xhile Liçi”, në banesë, shtetësia A.C vjeç 28,  aksidentalisht ka pirë disa tableta paracetamol, për pasojë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën....

Gramsh/ Rreh xhaxhanë, arrestohet nga policia. Emri

Ushtroi dhunë fizike ndaj xhaxhait të tij, arrestohet  nga Policia.   Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Gramsh, bënë arrestimin e shtetasit:   Arjan Qyra, 27 vjeç...

Mbyllet votimi në Gramsh. Ja ku renditet PS

Mbyllet votimi ne Gramsh Në Gramsh PS ka marrë 7311, PD 1919, LSI 3281, PDIU 1715.

Historike, Grabova e Sipërme në Gramsh, fshati që nuk hodhi asnjë...

Nga editori, infoelbasani.al Rast unik në historinë e zgjedhjeve në Shqipëri. Fshati Grabovë e Sipërme në Gramsh është i vetmi në këto 27 vjet që...