26 C
Tiranë
Wednesday, June 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage GRUA BURRE

Tage: GRUA BURRE

Gruaja i ra nga shkëmbi, burri e filmon dhe e shpërndan...

Një bloger i cili postonte video argëtuese në YouTube së fundmi ka tronditur të gjithë internetin kur shpërndau me ndjekësit e tij, videon kur...

Gruaja gjuan me shkelma e fshesë burrin në sy të fëmijës,...

Një rast i paprecedent dhune ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ditën e sotme. Burri është dhunuar barbarisht nga bashkëshortja e tij, por më...

Burri e hodhi nga kati i dytë kur ishte shtatzanë, djali...

  Në rubrikën "Shqipëria pa filtra" emisioni "BOOM" në Rtv Ora News prezantoi mbrëmjen e sotme historinë e Sine Koldashit, nënë e 5 fëmijëve nga...

Liljanës nuk i flet burri për një vit pas lindjes së...

  Liljana ka përjetuar dhunë psikologjike e fizike për disa vite, derisa u detyrua të marrë vendimin e vështirë për t’u divorcuar. Por sado e...

Gruaja e penduar i kërkon falje bashkëshortit pasi e çoi në...

  Personazhi i rradhës këtë mbrëmje në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte Elida, e cila rrëfeu historinë e saj të dashurisë që...

E kapi duke folur me vajza serbe, gruaja rreh burrin

Një incident është regjistruar në një prej plazheve të Malit të Zi. Një grua ruse ka rrahur burrin e saj,  pasi e ka parë atë...

Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur në Gramsh. Arrestohet gruaja...

  Ngjarje gati e pabesueshme në Gramsh. Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasen me inicialet K.T. 57 vjeçe me banim në këtë qytet pasi akuzohet...

Dyshonte se e tradhtonte, gruaja i pret organin burrit

  Xhelozia nuk njeh limite. Një grua në Kinë, e cila dyshonte se bashkëshorti e tradhtonte, i ka prerë këtij të fundit organin gjenital, teksa...

Elbasan/ E rrihte gruaja dhe djali, 48 vjeçari kërkon ndihmë në...

  Është ankuar se e rrihte gruaja dhe djali, dhe kërkon mbrojtjen e policisë. Më datë 17.06.2018, u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të...

Ai ankohej se gruaja e tij ishte “vetëm” një shtëpiake, derisa...

  Rushles Castleberry jeton në qytetin e Masaryk-it në Florida, punon si artiste tatuazhesh, është martuar në mënyrë civile me Billy Lynch dhe ka tre...