13 C
Tiranë
Thursday, October 17, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Horoskop

Tage: horoskop

Kjo shenjë e horoskopit nuk ngopet duke bërë atë “muhabet”

Të gjithë e duam seksin, mirëpo në zodiak ka të tillë të cilët thjesht nuk munden pa aktivitete të shtratit. Në vijim, mësoni cilët...

Duan të përfitojnë prej jush sot, ndaj bëni kujdes! Ja parashikimi...

  Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet...

E premtja e zezë/ Këtyre shenjave do ju ecë ters nesër

  Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika të cilat ju mundojnë dhe që do...

Disa këshilla për çdo shenjë horoskopi për të pasur një 2019...

  Dashi Fokusohuni tek qëllimet afatgjatë. Ju jeni një shenjë me energji krijuese (sidomos me Marsin në shenjën tuaj në fillim të vitit), por problemi qëndron...

3 shenjat e horoskopit që do kenë një fundjavë magjike

LUANI Sytë janë mbi ju, ashtu siç edhe doni në fakt ndërkohë që dashuria për veten, dhe energjia që do të keni për projekte të...

Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Do keni ngritje...

‘Sot Jupiteri, planeti i shanseve zgjerimit,i mundësive dhe bujarisë do të bëjë një gjashtëkëndësh ekzakt me Diellin dhe Plutonin.Dëshira për ndryshime cilësore dhe rrënjësore,...

Do gjeni vërtet veten. Ky është sekreti më i tmerrshëm të...

Çfarëdo që të mendoni për çdo shenjë horoskopi, shumëçka është e bazuar në gjërat të cilat janë gënjeshtër e vërtetë. Çdo shenjë horoskopi ka sekretin...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2018

  Dashi Jeni të shpërqendruar disi, por fatmirësisht do të arrini t’i fshihni mirë dobësitë e juaja. Nuk do të keni probleme. Nëse nuk e dini...

Astrologia Meri publikon horoskopin: Kujdes këtë javë, ja çfarë do ju...

  Astologia meri Shehu ka publikuar parashikimin e horoskopit javor për javën 14 deri në 20 maj. Sipas astologes,  kjo periudhë do jetë pak antifatike pasi...

Doli tani/ Horoskopi më i detajuar për 2018-n: LEXOJENI mirë!

  Po ofrohet fundi i vitit dhe shumica dëshirojnë të dinë se çfarë u sjell viti i ardhshëm në dashuri, punë, shëndet… Viti 2018 tashmë na...