16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage HOROSKOPI KORRIK

Tage: HOROSKOPI KORRIK

Horoskopi për ditën e sotme, 31 korrik 2019

Dashi Mos u përpiqni t’i impononi të tjerëve mendimin tuaj. Punoni për planet rreth së ardhmes me persona që keni besim të plotë. Ka gjasa...

Horoskopi për ditën e sotme, 30 korrik 2019

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni...

Fat, pasion, dashuri pa frena dhe surpriza të bukura/ Zbuloni shenjat...

DASHI Në aspektin profesional yjet janë në favorin tuaj thuajse gjatë gjithë ditës. Gjithsesi, nuk është e njëjta gjë sa i përket anës suaj sentimentale...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 korrik 2019

Dashi Nëse dëshironi të jeni një inovator, duhet të merrni përsipër disa rreziqe. A jeni gati për sfidën e krijimit të rrugës tuaj përmes pyllit...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 korrik 2019. Puna, lekët, dashuria…

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së sotme, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët....

Çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare. Ne planin financiar Urani do ua turbulloje disi mendimet dhe mund te tregoheni shume te palogjikshëm. ...

Ju pret një ditë plot surpriza/ Zbuloni çfarë thotë parashikimi i...

DASHI Kjo e martë do të jetë e mbushur me tensione dhe diskutime, si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale. Gjithçka për shkak të...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 korrik 2019

Dashi Përpiquni të shmangni grupet e mëdha me njerëz në favor të shëndetit dhe sigurisë. Qëndroni më shumë në shtëpi gjatë këtyre ditëve të nxehta....

Horoskopi për sot 29 korrik 2018

  Dashi-Fale ndikimit mjaft pozitiv te planetëve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur dhe me emocionuese gjate kësaj dite. Do e lini...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 14 Korrik

  Dashi-Mundohuni që të përfshiheni në aktivitete relaksuese, të cilat do mund t’iu lejojnë që të lini mënjanë të gjitha shqetësimet dhe stresin e akumuluar...