27 C
Tiranë
Friday, August 23, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage HOROSKOPI PRILL

Tage: HOROSKOPI PRILL

Horoskopi, 30 prill 2019

Dashi Sa më shpejt që të përpiqeni të ecni sot, aq më pak do të arrini. Yjet ju nxisin të shijoni vendin ku ndodheni aktualisht...

Horoskopi, 29 prill 2019

Dashi Mos pranoni avantazhe të padrejta, por qëndrojini besnik karakterit tuaj të vërtetë. Ju nuk jeni mbështetur kurrë tek mashtrimet për të arritur qëllimet tuaja...

Beqarët do të kenë plot takime, jeta në çift mrekulli/ Horoskopi,...

DASHI Kontrollojeni veten sot ju te dashuruarit sepse po bëtë gabime do e mërzitni partnerin dhe mund te keni probleme serioze me pas. Beqaret nuk...

Horoskopi, 27 prill 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje kanë nevojë për mbështetje shoqërore ose këshilla. Mund të përballeni me disa probleme të vogla në familje ose në...

Horoskopi, 24 prill 2019

Dashi Në sjelljen tuaj do të vihen re shenja arrogance. Edhe nëse keni arsye për t’u ndjerë krenarë, mos e shprehni dhe mos e teproni....

Horoskopi, 23 prill 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kalojnë një ditë pa probleme. Ka gjasa të përfundoni të gjitha detyrat. Ata që nuk janë të...

Horoskopi, 22 prill 2019

Dashi Ndikimi i planetëve do iu japë më shumë hapësirë dëshirave tuaja gjatë kësaj dite. Po ashtu parashikohen mundësi të reja interesante, si për sa...

Horoskopi, datë 21 prill 2019

DASHI Në aspektin privat, kjo fazë rezulton të jetë pozitive dhe e pasur me mbrëmje të këndshme. Në aspektin afektiv, do të kërkoni...

Horoskopi, 19 prill 2019

Dashi Disa njerëz po tentojnë t’ju tregojnë se si ta udhëhiqni jetën tuaj, por ata nuk dinë asgjë rreth jush. Sigurisht, është mirë që t’ju...

Horoskopi, 17 prill 2019

Dashi Nuk është e nevojshme që të dini çdo detaj për tu përfshirë në një diskutim. Sa i përket financave, do të jetë e nevojshme...