20 C
Tiranë
Friday, October 18, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage ILIR META PRESIDENT

Tage: ILIR META PRESIDENT

Meta paralajmëron Ramën: Hiq urgjent dorë. Të ka mbetur pak kohë!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dhënë një tjetër mesazh të fortë për kryeministrin Edi Rama dhe gjithë politikanët e tjerë në pushtet. Në një...

Kuvendi vendos sot. Cili do jetë fati i Metës në Presidencë?

Kuvendi do të mblidhet pasditen e sotme, në orën 17:00, në seancë plenare, me një çështje “të nxehtë” në rend të ditës. Bëhet fjalë...

Meta plas “bombën”: Me 13 tetor zgjedhje të përgjithshme dhe për...

Ilir Meta ka bërë me dije se me 13 tetor do të mbahen zgjedhjet e përgjithshme dhe zgjedhje për president. Që diskuton hallin e Idajetit...

Viti i Ri 2019/ Ja urimi i presidentit Ilir Meta për...

  Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e ri 2019. Me një mesazh në faqen e tij në Facebook, presidenti...

Deklarata e fortë e Presidentit Meta: Kujdes po na monitorojnë për…

Presidenti Ilir Meta gjatë një takimi me ambasadorët në kuadër të diplomacisë ekonomike, tha se Shqipëria është nën monitorimin e vendeve të BE-së përsa...

 ‘Meta armiku i Tahirit’/Ja si përgjigjet Presidenti

Nga Çim Peka Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta gjatë një interviste të dhënë për emisionin ‘FAKT’ të gazetarit Çim Peka në SYRI.net është shprehur se...

“Armatoset” Presidenti Ilir Meta. Cilin do të “qëllojë”?!FOTOLAJM

Presidenti i Republikës, Ilir Meta është fotografuar sot në një poligon qitje duke testuar shënjestrën. Fotot janë postuar nga analisti Ilir Kulla, i cili...

Ilir Meta betohet sot si President. Ja kë zgjedh si shoqëruese

Kur mbeten edhe pak orë nga nisja e ceremonisë zyrtare të betimit të Presidentit të ri të Republikës, gjithçka është pothuajse gati. Salla e Kuvendit,...

Kush do ta shoqërojë Metën President. Zbulohen detajet e betimit

Kur mbeten edhe pak orë nga nisja e ceremonisë zyrtare të betimit të Presidentit të ri të Republikes, gjithçka është pothuajse gati. Salla e Kuvendit,...

Orari,data dhe vendi ku do te betohet Ilir Meta per President

Kryetari i Kuvendit në detyrë Ilir Meta ka miratuar vendimin për mbledhjen e jashtëzakonshme të Kuvendit të Republikës së Shqipërisë në datë 24 Korrik...