16 C
Tiranë
Saturday, September 21, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Itali

Tage: itali

Italia mund të fundosë Europën?

  Pavarësisht paqartësive politike dhe rreziqeve që vetëm shtohen në nivelin global, eurozona ka pasur rritje ekonomike këto dy vitet e fundit, edhe pse Britania...

Bie somnambul nga kati i dytë, shqiptarja vdes pas një jave...

Ishte nata e 15 dhjetorit, kur 16-vjeçarja Brikena Mehmeti kishte rënë nga kati i dytë i një banese në Loria për shkak të një...

‘Do ti tregoj burrit që ti .. me mua’, dënohet 4...

Me katër vite burgim për dhunë seksuale dhe përndjekje është dënuar në mungesë një 35-vjeçar shqiptar në një gjykatë në Pisa të Italisë, pas...

42-vjeçari shqiptar gjendet i vrarë në ballkon në Itali

Një ngjarje tragjike ka shokuar banoret e Borgosatollo të Italisë. Sipas mediave italiane një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Borgosatollo të Italisë, ku...

Tmerr e xhelozi, italiania shtyp me makinë shqiptarin në Itali

Një dramë e vërtetë ka qenë ajo që ka ndodhur në komunën Chiari të Bergamos në Itali. Shqiptari Agron Beshmata, 44 vjeç rezident prej...

Nëse fitojmë ndaj Italisë? De Biazi jep premtimin që askush se...

Quhet “Il Cammino Di Santiago” (Rrugëtimi i Santiagos) dhe përfaqëson një nga ritet e pelegrinazhit fetar më të famshme dhe njëkohësisht më të lodhshme...

Gjyqi në Itali/ Shqiptari i martuar bënte seks me dy shoqet...

Një çështje gjyqësore me protagonistë katër shqiptarë, tre gra dhe një burrë është zhvilluar sot në Saluzzo të Italisë. Një nga gratë ka denoncuar burrin...

Itali, ndërron jetën shqiptari që tentoi të digjte gruan 

42-vjeçari shqiptar, i cili një ditë më parë i vuri flakën banesës në Gorgonzola (Milano, Itali)dhe tentoi të digjte me benzinë gruan e tij po...

Itali, qëllohet me armë nga policia shqiptari

Një shqiptar në Itali ka mbetur i vdekur gjatë tentativës për t’i arratisur policisë italiane. Ngjarja ndodhi mbrëmë në Milano, teksa viktima po ndiqej nga...

Itali, 23-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në banesë, policia nuk përjashton...

Një histori tragjike ka ndodhur në një familje shqiptare që jeton në Bra të Italisë. Sipas mediave vendase, një 23-vjeçar shqiptar me iniciale L.B është...