16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage KEJVINA KTHELLA

Tage: KEJVINA KTHELLA

“Je bërë si trans”/ Kejvina sherr me ndjekësen: Nxirre surratin, mos...

Nuk është më e pazakontë që personazhet e njohur të showbizzit, ndonjëherë mund t’ju përgjigjen ndjekësve në komentet që këta të fundit bëjnë, shpesh...

Kejvina Kthella në krahë të yllit botëror, Oriola ka disa fjalë...

Kejvina Kthella ndodhej së fundi në koncertin e Malumës që u mbajt në Itali. Së bashku me Kejvinën ishte edhe reperja e njohur Tayna...

‘Pse e le Ermalin dhe u riktheve sërish’ ja si përgjigjet...

Kejvina Kthella u shfaq në tetor të vitit 2017 në emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe u prezantua si velina e programit, duke rrëmbyer menjëherë...

Pas largimit nga Ermali, shpërthen Kejvina, zhvishet për “bishat” bashkë me...

Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe janë padyshim dy nga femrat e ekranit ndër më seksit dhe gjëja që i bashkon, është fakti se që...

“Ruaj brekët e tua zemra, të fala…”, Kejvina kapet keq me...

Kejvina Kthella është një prej vajzave më të komentuara në mediat rozë. Kjo për shkak fotove provokuese që poston në profilin e saj në...

 Kejvinës i ndodh diçka që ia ka prish mjaft humorin, por…...

  E bukur, seksi, provokuese Kejvina Kthella i çmendi të gjithë që me daljen e saj të parë. Velina u kthye në vajzën më të komentuar...

‘S’ DI GJË TJETËR PËRVEÇSE TË HAPËSH KËMBËT’, ACAROHET KEJVINA: MAMI...

  Modelja e njohur Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin e mbasditës në Top Channel dhe këtë e ka treguar me anë të postimeve...

FOTO/ ‘Cili deputet ta ka blerë makinën?’, ja si i përgjigjet...

  Bukuroshja e emisionit “Xing me Ermalin” shpesh bëhetë pjesë e shtypit rozë. Në Instagram ajo është mjaft aktive me publikimin e fotografive dhe videove të...

Kush do më mbante nëse rrëzohesha”? KEJVINA KTHELLA “përcëllon” rrjetin

  Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Velina e “Xing me Ermalin” është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, madje vetëm...

Kejvina shkon në TCH, ndjekësit në Insta: Tradhëtare!

  Është shumë e rëndësishme që njerzit të kuptojnë se figurat e ekraneve të ndryshme shqiptare, tashmë e kanë më të lehtë të lëvizin si...