16 C
Tiranë
Tuesday, September 17, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Kim kardashian

Tage: kim kardashian

Kim Kardashian shokohet nga ajo që shikon në kokën e motrës:...

Kim Kardashian është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it. Kim e gjen gjithmonë një mënyrë për t’u bërë lajm. Së fundmi ajo është...

Kim Kardashian bën paradë e veshur me bikini (Foto)

Kim Kardashian shfaq linjat e saj perfekte e veshur me bikini, ngjyrë të zezë. Mesa duket Kim Karadashian ka nisur pushime verore së bashku me...

Motra e Kim Kardashian ka një fëmijë me truprojën e saj?...

  Ende pa ardhur në jetë e vogla Stormi, atësia e saj ka qenë mjaft e diskutuar, por në të njëjtën linjë po vijohet edhe...

Fotot erotike të Kim Kardashian çmendin rrjetin dhe “marojnë” djemtë. Komenti...

  Kim Kardashian është padyshim një nga femrat më të dëshiruara dhe aktualisht në qendër të vëmendjes për shkak të disa fotove provokuese që ka...

Grimieri i Kim Kardashian i tregon botës se është shqiptar, shikoni...

Grimieri i Kardashian, Mario Dedivanovic është shfaqur në plazh me një peshqir që ka me flamurin shqiptar në krah duke vendosur si mbishkrim dy...

Akuzohet për përdorim kokaine, Kim: Unë po ha sheqer

Një selfie e postuar në Instagramin personal, nga Kim Kardashian, ka nxitur debat të madh mes fansve të saj. Njëri prej tyre arriti të dallojë...

Zhgënjimi i madh. Kim shfaqet përsëri më “shpifur” se kurrë

E cilësuar si një ndër femrat më seksi në botë, Kim Kardashian duket se po trondit rrjetit e internetit me shfaqjet e saj më...

Kim nis pushimet, shikoni format e saj (FOTO)

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj veçanërisht pas lindjes së djalit të saj, të cilat ajo nuk nguron ti...

Kim Kardashian: Më sfiduat? Ok, dal nudo

Kim bën pluhur e hi çdo shpresë të femrave të tjera për tu dukur më seksi para saj.  Ajo u vu në qendër të...