16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage KLAUDIA PEPA

Tage: KLAUDIA PEPA

Pushimet e para romantike të Klaudia Pepës pas divorcit, balerina i...

Dy vite pas divorcit nga koreografi Albi Nako, duket se kanë mjaftuar që balerina Klaudia Pepa të provojë një fillim të ri. Dihet...

Klaudia Pepa me bikinit mininaliste sa një vizë, bën një kërkesë...

Klaudia Pepa është një prej balerinave më të njohura shqiptare. Shpesh herë balerina bëhet kryefjala e mediave rozë, për shkak të fotove provokuese që poston...

Klaudia Pepa publikon foton mbi varkë, ky është detaji pas të...

Klaudia Pepa është prej balerinave më të suksesshme, por edhe më të përfolura në vendin tonë. Kjo prej fotove provokuese që ajo poston në profilin...

“U zgjova kështu”/ Habit Klaudia Pepa. Publikon pamjet me kokën poshtë...

Klaudia Pepa është një prej balerinave më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo bëhet shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të fotove provokuese...

Klaudia Pepa shfaqet në krahët e “princit të saj”, Albi Nako...

  Disa ditë më parë Klaudia Pepa, postoi në profilin e saj në Instagram një foto me kolegun e saj, Francesco Mariottini. Krahas fotos me të Klaudia...

Ai e mban lart në ajër… Ky është mashkulli që Klaudia...

  Klaudia Pepa është një ndër balerinat më në zë për momentin. Shpesh herë, ajo poston foto mjaft provokuese në profilin e saj në Instagram. Së fundmi Klaudia ka...

Klaudia Pepa e nis në mënyrë spektakolare vitin e ri. Koka...

  vitit 2018 balerina Klaudia Pepa publikoi mjaft foto provokuese në profilin e saj në Instagram, për të cilat shpesh herë është bërë kryefjala e mediave rozë. Por Klaudia nuk...

KE DALË ME NDONJË MASHKULL? KLAUDIA PEPA TREGON TË VËRTETËN

Postimet e balerinës së njohur Klaudia Pepa krijojnë gjithmonë polemika në rrjetet sociale. Së fundmi Klaudia ka publikuar një foto teksa është duke drekuar në...

Klaudia Pepa “e lag” sërish internetin, më seksi se kurrë më...

  Nuk është hera e parë që Klaudia Pepa tërheq vëmendjen me fotot dhe videot e saj provokuese, por balerina duket se nuk ka ndërmend...

Klaudia Pepës i bie peshqiri sapo del nga dushi dhe….

  Balerina e njohur Klaudia Pepa është rikthyer në një nga femrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar ndërsa shpesh publikon foto apo video provokuese. Por...