12 C
Tiranë
Friday, November 15, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage KLODIANA LALA

Tage: KLODIANA LALA

“Burimet nuk i tregoj edhe po të shkoj në burg”. Shokon...

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se nuk ndihet aspak e trembur për hetimet që ka nisur Prokuroria për daljen e informacioneve nga dosja ‘339’,...

“Le të merren me mua”, por jo të gjuajnë mbi fëmijët....

  Gazetarja Klodiana Lala, e cila u sulmua 5 ditë më parë me breshëri plumbash ka thyer heshtjen. Ajo për herë të parë ka folur në...

Sulmi ndaj gazetares Klodiana Lala, kolegët solidarizohen në rrjetet sociale, ja...

  Jo veç Unioni i Gazetarëve Shqiptarë por dhe vetë kolegët e gazetares Klodiana Lala kanë reaguar pas lajmit se banesa e prindërve të saj...

Gazetarja rrëfen çastet e tmerrit brenda makinës luksoze të Ervin Dalipajt

Gazetarja e kronikës së zezë, Klodiana Lala pak orë pas vdekjes se Ervin Dalipaj ka bërë publike në faqen e saj Facebook, ndjesinë e...