25 C
Tiranë
Monday, August 26, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage Kosovar trafikant

Tage: kosovar trafikant

Aksion si në filma! Shihni videon si u arrestua kosovari në...

Publikohen pamjet e operacionit policor "Papër", ku edhe u ndalua shtetasi 51-vjeçar nga Kosova nën akuzën e trafikut të armëve dhe municioneve. Njoftimi i Policisë: Sekuestrohen...