27 C
Tiranë
Tuesday, September 17, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Librazhd hajdute

Tage: Librazhd hajdute

Librazhd/ Policia identifikon dhe shpall në kërkim grabitësit e banesës së...

Policia e Librazhdit ka identifikuar dhe shpallur në kërkim tre grabitës së banesës së shtetasit Skënder Xhani, i njohur edhe si kunati i Bashkim...

Mallkojnë veten hajdutët në Librazhd! Tentojnë të vjedhin Benzin, por humbin...

E pësojnë keq hajdutët në Librazhd. Tentojnë ti vjedhin Benzin e parkuar pranë banesës një 38 vjeçari, por pikasen dhe, pasi largohen, braktisin dhe...

Vodhën 65-vjeçarin nga Quksi, policia shpall dy persona në kërkim

  Komisariati i Policisë Librazhd Më datë 21.03.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan dhe punohet për kapjen e shtetasit A.S,...