17 C
Tiranë
Sunday, September 15, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage Librazhd

Tage: librazhd

Historia e pabesueshme nga Librazhdi. Ndërroi jetë në vitin 1991, por...

Kaleme Spaho, banore e Librazhdit, i është drejtuar emisionit “Stop” për një çështje familjare në kufijtë e absurdit. Gjyshi i saj, Hamit Luka, i...

“Zonja Eni të lutem mos u merr me atë vajzë, atë...

  Julida ka mbetur mes 4 rrugëve, pasi babai i fëmijës së saj e ka braktisur në muajin e pestë të shtatzënisë. Ai nuk pranon...

Banorët e Skroskës masakrojnë Miranda Rirën në facebook. Kryetarja e GENJESHTRAVE....

  Një publikim i kryetares së Bashkisë Përrenjas në faqen e saj zyrtare të facebook për kanalin vaditës të Skroskës, ka irrituar jashtë mase banorët...

35 vjeçari nga Durrësi rreh 68 vjeçarin në fshatin Fushë Studën

  Komisariati i Policisë Librazhd: Më datë 16.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për shtetasin H.L, vjeç 35, banues në Durrës,...

LIBRAZHD/ KRYETARI I PD BUJAR VRETO: VUAJTJE, DHIMBJE DHE LOT!

  Miq te dashur, e kam te veshtire te shkruaj por jam i detyruar per gjendja e mjerueshme te pjeses derrmuese te popullesis ne Librazhd...

Librazhd/ Administrata e Zonave të Mbrojtura takim me nxënësit e shkollave....

  Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Jetës së Egër AdZM Elbasan zhvilloi një orë mjedisore në shkollën 9-vjecare "Togëz". Në këtë takim ishin të...

Librazhd/ Përleshje masive mes 10 të rinjsh nga dy fshatra

  Përleshje masive mes 10 të rinjsh në një fshat të Librazhdit. Shtetasit me inicialet  Q.L., A.M., K.Q., B.D., A.D., G.B., E.Zh.,  A.Zh., A.L.,  dhe J.A., përkatësisht  22,...

Librazhd/ Zhduket një 20 vjeçare

Largohet nga banesa dhe zhduket në drejtim të paditur një 20 vjeçare nga Librazhdi. Një ditë më parë shtetasi Q.A., 50 vjeç banues në fshatin...

Librazhd/ Nuk i paguan detyrimet financiare vajzave, nis procedimi penal për...

ilustrim Duhet ti paguajë detyrimet financiare dy vajzave me vendim gjykate, por është shmangur për disa muaj. Më datë 10.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e...

Librazhd/ Policia, ja përse u hodh nga ura nxënësi 18 vjeçar

Policia e Librazhdit ka dhënë versionin paraprak për shkaqet e hedhjes së nxënësit Fation Feçi nga Ura e Bushtricës. Sipas deklarimit zyrtar të policisë ...