17 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Ligj cigare

Tage: ligj cigare

Ligji i ri/ Harrojini cigaret e hapura! Do ndalohet konsumi i...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije ditën e sotme forcimin e disa masave administrative për konsumin e duhanit. Së...