13 C
Tiranë
Thursday, October 17, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage MAKINE AKSIDENT

Tage: MAKINE AKSIDENT

Makina kthehet përmbys në dalje të Tiranës

 Një aksident i rëndë ka ndodhur në këto momente në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë qendrës tregtare QTU. Një automjet është përplasur fort, dhe...

Përplasen makinat në Balldre, 4 të plagosur rëndë

Tre makina janë përplasur me njera tjetrën në Balldre të Lezhës, mëngjesin e sotëm. Për pasojë, 4 persona janë plagosur rëndë. Nuk dihet gjendja e...

Përmbyset makina me familjen dhe gruan shtatzënë

Në makinën tip “Benz” po udhëtonte një familje përkatësisht, bashkëshorti që ishte drejtuesi i mjetit, dy fëmijët dhe gruaja shtatzënë. Një aksident ka ndodhur...

Makina bëhet “petë byreku” mes tre kamionëve, shoferi ia hedh me...

Një shofer ka shpëtuar për mrekulli edhe pse makina e tij u ‘shtrydh’ fare pas një përplasjeje të tmerrshme. Për shkak se po udhëtonte shumë...

Aksident me 2 të plagosur, autovetura përplaset me shtyllën

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Fushë Krujë – Thumanë, si pasojë e të cilit dy persona janë plagosur. Një autoveturë ka...

Makina fluturon 100 metra dhe përplaset me një banesë, humb jetën...

Një 18-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që u regjistrua pasditen e sotme në aksin Thumanë- Fushë Krujë, ndërsa katër të...

Makina u nda në mes pas aksidentit të frikshëm, e pabesueshme...

Fotot e një automjeti në ndarë në mes pas një aksidenti po bëjnë xhiron e rrjetit. Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale duket një...

Makina përfundon pingulme shtyllën. Ky është aksidenti më i “çmendur” që...

Aksidentet automobilistike janë shtuar mjaft, por ky që do të shikoni ndoshta është më i çuditshmi që iu kanë zënë sytë ndonjëherë. Bëhet fjalë për...

Aksident, makina “fluturon” jashtë rrugës, tre të plagosur (VIDEO)

Tre persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:30...

“Benzi” futet “me kokë” brenda qendrës tregtare, 9 të plagosur

Një ngjarje sa e çuditshme aq edhe e rëndë ka ndodhur në një qendër tregtare. Një automjet ka dalë jashtë kontrollit të drejtuesit dhe...